Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Rychlé vyhledávání osobních pneu

Doporučujeme zobrazit/skrýt

Nejlepší PNEU

Vybírejte kvalitní pneumatiky, které se hodí na váš automobil. Jedině tak dosáhnete bezpečné jízdy a snížíte riziko nehodovosti. Správným výběrem šetříte svoji peněženku, protože kvalitní pneumatiky vám vydrží déle. Pokud si s výběrem pneumatik nebudete jisti a budete potřebovat radu, obraťte se na nás na telefonu po-pá, 9-18hod nebo na e-mailu info@nejlepsipneu.cz.

Kvalitu pneumatiky nepodceňujte, je to jediná styčná plocha s vozovkou, na níž během jízdy závisí chování automobilu v různých klimatických podmínkách a úspěšný dojezd do vašeho cíle.

Pneumatiky pravidelně přezouvejte! Nenechte se ukonejšit suchým počasím na prahu zimy, které se může z hodiny na hodinu změnit! Dbejte poklesu venkovní teploty, nečekejte na sníh. Pneumatiky na zimu přezouvejte, pokud na podzim průměrná teplota klesne na +10°C.

Právě tak nezapomeňte přezout svůj automobil s příchodem teplého počasí zjara. Jízda na zimních pneumatikách v létě je hlučná a prodraží se, neboť vyšší teploty zimní pneumatiky ničí.

Informace, jak se vyhnete chybám při koupi pneumatik na Jak nakupovat